Strona główna

Nasza firma specjalizuje się w kreowaniu wnętrz, które odzwierciedlają osobowość naszych klientów. Wyróżnia nas wysoka jakość, funkcjonalność oraz design produktów. Zajmujemy się tworzeniem zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych mebli. Projektujemy i aranżujemy wnętrza mieszkalne i komercyjne, takie jak mieszkania, domy, biura, hale produkcyjne, lofty i inne. Oferujemy również wykonanie zestawów meblowych lub pojedynczych sztuk na indywidualne zamówienie, dopasowanych do istniejącego wystroju. Realizujemy także projekty na zlecenie. Nasze meble są unikatowe, gdyż są zawsze tworzone na specjalne zamówienie klienta.

Rozpoczynamy produkcję mebli od stworzenia projektu bezpośrednio u klienta. Umożliwia to dostosowanie designu do wnętrza oraz zrozumienie wszystkich wymagań i potrzeb klienta. Oferujemy również możliwość komputerowej wizualizacji wnętrza.

Tworzymy meble z drewna, pokryte fornirem, (medium density fibreboard), wykorzystując okucia ze stali konstrukcyjnej utwardzonej dyfuzyjnie, dostępne w pełnej palecie kolorów. Gdy posiadają Państwo własny projekt, zrealizujemy go z dbałością o szczegóły, wiernie odzwierciedlając wizję projektanta.