^DO GÓRY


 
   

Produkcja mebli
 Kiedy już spotkamy się w Twoim domu, biurze, firmie zaproponujemy specjalne meble pasujące do Twojego wnętrza. Wykonujemy meble nowoczesne, w najmodniejszych kolorach, jak również eleganckie meble klasyczne. Między innymi proponujemy meble lakierowane, fornirowe oraz ciekawe elementy szklane, polimerowe i metalowe. Zaoferujemy Tobie niepowtarzalny styl nie tylko w pokoju, kuchni, łazience, garderobie, a także poza domem, w biurze, salonie kosmetycznym, sklepie lub innym lokalu usługowym.

 

   

Aranżacja i projektowanie wnętrz
 Wnętrze domu to nie tylko meble, to atmosfera, którą tworzymy. Tej atmosferze sprzyja odpowiednio skomponowana przestrzeń. Wykwintne kolory ścian, eleganckie dodatki, szykowne, nowoczesne sprzęty to wszystko co możemy zaprojektować i dla Ciebie przygotować.

     

Aranżacje tematyczne
 Wychodząc naprzeciw Naszym klientom zaoferowaliśmy również kompozycje tematyczne. To u Nas możesz zamówić dziecku pokój np. pirata i z Nami stworzyć hawajską plaże w salonie kosmetycznym.

     

Wyposażenie lokali usługowych

 Oprócz aranżacji lokali, dajemy możliwość zakupu wyposażenia, np. specjalistycznych foteli fryzjerskich, dentystycznych, a także sprzętu AGD do restauracji.

 

Zamówienia specjalne
 Czasem do głowy przychodzi pomysł i pragnienie jego realizacji. W głowie masz zamysł jak powinien wyglądać mebel, ale jeszcze nigdzie go nie widziałeś. My wykonamy meble i elementy ozdobne z drewna, szkła, kamienia, metali szlachetnych dbając, aby jak najwierniej odtwarzał stworzony w wyobraźni wzór.